Przedstawiciel techniczny / handlowy

PRACUJ RAZEM Z NAMI

Waves

Szybki rozwój firmy daje dużo perspektyw na przyszłość oraz nadaje tempa całemu procesowi produkcyjnemu. Jednak by to mogło stać się rzeczywistością, potrzebujemy do współpracy wykwalifikowanych specjalistów z bogatym doświadczeniem zawodowym.

Oferty pracy

Obowiązki:

• Aktywne pozyskiwanie klientów – współpraca B2B
• Zarządzanie bazą danych potencjalnych klientów, identyfikacja potencjalnych klientów
• Analiza potrzeb potencjalnych klientów (biorąc pod uwagę ofertę firmy)
• Monitorowanie sytuacji na rynku branż przemysłowych (zakłady produkcyjne, branża chemiczna, paliwowa, farmaceutyczna itd)
• Przygotowywanie ofert handlowych
• Uczestnictwo w spotkaniach z firmami, potencjalnymi klientami
• godne reprezentowanie firmy

Wymagamy:

• doświadczenia w sprzedaży (pozyskiwanie klientów oraz zleceń, kontraktów), mile widziane doświadczenie w branży przemysłowej lub technicznej, minimum 1 rok
• dyspozycyjności
• silnej wewnętrznej motywacji z ukierunkowaniem na cel
• prawo jazdy kat. B
• udokumentowaną wielkość sprzedaży, realizowane limity sprzedażowe, cele itd.

Oferujemy:

• kontrakt B2B lub umowę o pracę
• wynagrodzenie podstawowe + system prowizyjny
• narzędzia i środki potrzebne do pracy
• szkolenia branżowe
• możliwości rozwoju na wielu płaszczyznach w wielokulturowej organizacji

    Osoby zainteresowane powyższymi stanowiskami, proszone są o przesyłanie swojego CV na adres mailowy do Działu Produkcji. Skontaktujemy się z wybranymi osobami w celu umówienia się na wstępną rozmowę kwalifikacyjną w siedzibie firmy. W CV proszę o dołączenie klauzuli o Ochronie Danych Osobowych : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”.