OFERTA

Branża rurarska

Nord Ships Group bazując na wieloletnim doświadczeniu w przemyśle morskim oferuje szeroki zakres wykonawstwa rurociągów, całych linii jak i konkretnych odcinków, bez znaczenia z jakim przemysłem mamy do czynienia.

Nasze usługi w tym zakresie kierujemy przede wszystkim dla :

 

  1. przemysłu morskiego ( na lądzie jak i offshore),
  2. przemysłu farmaceutycznego
  3. przemysłu chemicznego i biologicznego
  4. przemysłu ciężkiego (huty, kopalnie oraz stocznie)
  5. przemysłu spożywczego
  6. przemysłu lotniczego

 

Wykonawstwo rur oraz całych linii opieramy na międzynarodowych standardach jakościowych obowiązujących w Europie jak i w Ameryce. Materiał dostosowujemy do wymagań Klienta lub zgodnie z otrzymaną charakterystyką przeznaczenia (określone medium). Usługa może być wykonana na miejscu u Klienta, jeśli mamy do czynienia z usługą serwisową lub remontową.

 

Materiały jak i narzędzia oraz pracownicy posiadają odpowiednie certyfikaty, które są honorowane na całym świecie. Gotowe produkty wykonywane są na nowoczesnej hali produkcyjnej. Dostawa gotowego produktu do Klienta jest uzgadniana indywidualnie z zamawiającym.

Rysunki techniczne

Nasz zespół produkcyjny to wysoko wykwalifikowana kadra nadzoru, kontroli jak i międzynarodowa grupa specjalistów zajmujących się na co dzień produkcją rurociągów, licząca ponad 200 osób.

W naszej ofercie posiadamy usługi przeglądów oraz napraw armatury każdego typu i rozmiaru, także dla każdego przemysłu.

Podczas wykonawstwa kładziemy silny nacisk na bezpieczeństwo pracowników, na co dowodem jest wprowadzenie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem OHSAS 18001:2007 jak i ISO 9001:2015

 

Zapraszamy do współpracy firmy jak i osoby prywatne, z kraju i za granicy.

Rury
[]