OFERTA

MOBILNY SERWIS NA CAŁYM ŚWIECIE

Ceny w stoczniach rosną, stocznie nie leżą „po drodze” z punktu A do B albo po prostu nie ma na to czasu. Pokazujemy Armatorom i ich operatorom że można osiągnąć cel nie rezygnując z zarobku.

Nasze usługi są niemalże skrojone na miarę potrzeb Armatorów i przedstawicieli technicznych. Dostosowujemy ofertę do klienta, uzgadniamy szczegóły, rozpoznajemy problemy i staramy się je rozwiązywać lub usuwać.

 

 

Oferujemy pełny serwis remontowy dostępny na całym świecie. To Armator decyduje gdzie i kiedy chciałby dokonać naprawy, modyfikacji lub skorzystać z innej naszej usługi. Nasze wyspecjalizowane grupy szybkiego reagowania są w stanie dotrzeć do każdego portu czy też statku w drodze wraz ze swoim osprzętem. Mamy już doświadczenie w wykonywaniu takich poważnych remontów w trakcie rejsu jednostki.

 

Kontener

Poniżej przykład jednego z wielu elementów naszego mobilnego wsparcia serwisowego.

 

Nord Ships Group dysponuje bardzo dobrze wyposażonym Mobilnym Warsztatem. Warsztat mieści się w 40 stopowej jednostce transportowej i można go przetransportować w każde miejsce na świecie, gdzie będzie potrzebny. Dzięki swojemu specjalistycznemu wyposażeniu, jest gotowy do realizacji najtrudniejszych zadań w terenie gdzie zaplecze Klienta jest słabo przygotowane lub go nie ma.

 

W Mobilnym Warsztacie można wykonywać obróbkę kołnierzy zaworów oraz rur (fazowanie, planowanie oraz szlifowanie), bez problemu można wykonywać pełne przeglądy i remonty zaworów okrętowych każdego typu do rozmiarów DN 600, można wykonać hydrostatyczne próby ciśnieniowe armatury oraz rurociągów do DN 600, oraz wiele innych specjalistycznych zadań związanych z armaturą okrętową.

 

W związku z firmową polityką ochrony środowiska, warsztat posiada modułowy system odprowadzania wody zużytej, bezpieczne podłączenia elektryczne 220/400 V oraz zintegrowany system wentylacji z filtrami.

Wiecej o ofercie znajdą Państwo tutaj: https://nordshipsgroup.pl/oferta/branza-rurarska/

[]